top of page

Sıkça Sorulan Sorular

 • Nasıl teklif alabilirim?
  Teklif almak istediğiniz konuları belirdekten sonra detaylı bir açıklama ile info@grapixstudios.com adresimize email gönderebilirsiniz.
 • Grafik tasarım hizmetlerinde termin kaç gündür?
  Tüm grafik tasarım hizmetleri sizlerin istek ve arzularına göre vede projenin kapsamına göre değişken terminlere sahiptir. Almak istediğiniz hizmet ile ilgili detayları tarafımıza email atarak ön bilgilendirme yapmanız halinde tahmini termin süreleri tarafınıza iletilr.
 • Projelendirme süreçleri nasıl işliyor?
  Tarafımıza email veya telefon yolu ile iletmiş olduğunuz ön bilgiler doğrultusunda ön araştırma ve proje tekliflendirme aşaması başlar. Tarafımızdan hazırlanan Teklif Formu ve Proje Ön Sözleşmesi tarafınıza email yolu ile iletilir. Projenin kabul edilmesi halinde iki taraflı olarak Teklif Formu ve Proje Sözleşmesi imzalanarak bir kopyası tarafınıza iletilir.
 • Sözleşmesiz çalışmamız mümkün mü?
  Proje Sözleşmelerimiz sizleri, projenizi ve Grapix Studios olarak kurumumuzu belirli hükümler dahilinde güvence altına almaktadır. Bu sebepten tüm projelerimiz mutabık kalınan ve karşılıklı imzalanan sözleşmeler dahilinde gerçekleştirilir.
bottom of page